Designová krbová kamna a krby

Zahradní krb ve 2 barevných variantách

Jak si prodloužit posezení venku nejen za letních večerů? Jak si zpříjemnit odpočinek venku? Jak si dopřát relax na zahradě či chalupě i v chladnějších dnech? Zahradní krb Dekorhome je k dispozici ve dvou barevných variantách. Volit můžete mezi černou či rustikální rezavou. Zkrášlí váš exteriér. Krb je efektivním zdrojem tepla a příjemného osvětlení. Je vyroben z kvalitního, odolného materiálu. Skýtá tak jednoduché a bezproblémové používání, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Je vhodný na zahradu, chatu, terasu i balkon. Venkovní krb je vybaven mřížkou na dřevo umožňující ovládání množství přiváděného vzduchu.

Cena v době recenze: 5 254 Kč

Sporák na tuhá paliva s troubou ZVEZDA NARODNA E

Vybíráte sporák? Chcete typu na tuhá paliva? Je vaší představou sporák s troubou? Sporák do kuchyně ZVEZDA NARODNA E v hnědém provedení je včetně trouby. Můžete tak vařit, ale také péct. Zde je možnost pečení jak moučníků, tak i pečiva, masa, pizzy. Praktický sporák s troubou má spalovací komoru vyloženou šamotovými cihlami, která jsou vyměnitelná. Uvnitř sporáku je litinový rošt. Vývod kouřovodu je horní vlevo a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Kvalitní materiál, důmyslné provedení a jedinečný design se postarají o váš komfort při vaření i pečení.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Krbová kamna Bondoufle s prosklením

Nastěhovali jste se do domku a řešíte vybavení a veškeré zařízení, včetně praktického vytápění? Vybíráte kamna do rodinného domu či na chatu? Krbová kamna Bondoufle v praktickém černém provedení a moderním designu zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytnou příjemné teplo. Kamna jsou vhodná do moderního i klasického stylu zařízení. Mají certifikát EcoDesign 2022. Nechybí ani praktický úložný prostor na dříví. Výhodou je i délka polen, která je až do 50 cm, systém čistého skla a třístupňové spalování. Krbová kamna jsou vyrobena z kvalitního, pevného, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 20 999 Kč

Elektrický krb Brixen s 3D efektem

Toužíte po krbu, ale nechcete či nemůžete podniknout větší zásahy doma? Rádi byste si pořídili krb, aniž byste museli provádět instalaci a další nezbytné úpravy? Chcete si užít kouzlo domácího krbu, aniž byste museli pořizovat dřevo? Elektrický krb Brixen v moderním a nadčasovém designu je vhodný do klasického i moderního stylu zařízení. Zkrášlí a zejména zútulní váš interiér. Zajistí reálnou atmosféru krbu, a to díky InstaFire bez ohně i kouře. Reálná iluze plamene díky 3D efektu. Ovládání je jednoduché s možností nastavení 2 úrovní vytápění přímo na zařízení. Používání je bezpečné, neboť nechybí ochrana proti přehřátí.

Cena v době recenze: 6 299 Kč

Peletová kamna Waldrbeck Energiewende s dálkovým ovládáním

Peletová kamna Waldrbeck Energiewende v moderním a nadčasovém vzhledu navodí nejen romantickou atmosféru, ale poskytnou příjemné teplo, a to v celé domácnosti. Proces vytápění a topného paliva zajišťuje požadované teplo, vytvoření atmosféry normálního krbu na dřevo. Kouzlo atmosféry a jedinečnou podívanou si můžete dopřát, a to díky proskleným dvířkám. Peletová kamna s inteligentní funkcí díky kontrolnímu panelu s displejem – čidlo teploty měří v místnosti a automaticky přizpůsobuje výkon kamen. Programovatelný časovač je vybaven možností nastavení dvou topných period na den.

Cena v době recenze: 33 099 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS s praktickou troubou

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS v černém provedení zaujme precizním provedením a pěkným designem. Je tak vhodný do klasického, moderního i minimalistického stylu. Spalovací komora je vyložena šamotovými cihlami, která jsou snadno vyměnitelná. Uvnitř se nachází litinový rošt. Kouzlo umocněno prosklenými dvířky topeniště pro nezaměnitelnou atmosféru. Vaření i ohřev vody zároveň, a to pomocí pečicího prostoru integrovaného ve sporáku. Zásluhou toho je možné vařit či péct, a to nezávisle na elektřině či plynu.

Cena v době recenze: 13 790 Kč

Moderní krbová kamna z kvalitního materiálu

Kvalitní ocelovo-litinová krbová kamna v moderním designu zkrášlí a zútulní váš interiér a zajistí příjemné teplo. Vyznačují se vysokou mírou efektivity a indexem tepelné účinnosti. Krbová kamna, která zaujmou pěkným designem, se pyšní precizním provedením a výkonem. Je to dáno kombinací litiny a oceli. Zásluhou toho krbová kamna skýtají odolnost, stabilitu, bezproblémové a snadné používání, jakožto dlouhou živostnost. Oceníte snadnou údržbu, která je řešena v podobě hlubokého a vyjímatelného popelníku. Tímto lze krb velmi rychle a snadno vyčistit, aniž byste si ušpinili ruce.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Krbova kamna PRITY NS32 s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem PRITY NS32 v atraktivním dekoru a působivé barevné kombinaci bílé, černé a bordó jsou zárukou bezproblémového užívání, snadné údržby a dlouhé životnosti. Kamna s teplovodním výměníkem plní dvě funkce, a to vytápění pomocí teploty vnějšího pláště a také pomocí ohřevu a rozvodu teplé vody. A právě díky rozvodu vody pomocí soustavy radiátorů je umožněn regulovaný výhřev i vzdálenějších místností v celém domě. U těchto kamen nechybí kouřová klapka, kovové dveřní kliky a rovněž tak ukazatel teploty a tlaku.

Cena v době recenze: 49 890 Kč

Zahradní krb s grilem ve stylovém designu

Nic se nevyrovná posezení a odpočinku venku na vzduchu. Prodlužte si pobyt venku. Užije si relax a ještě si k tomu i něco dobré ugrilujte. Zahradní krb s grilem ve světle šedém provedení v působivém designu zkrášlí váš venkovní prostor. Je zdrojem příjemného tepla i světla. Díky kvalitnímu materiálu disponuje skvělými teplenými vlastnosti, což oceníte i v rámci menší spotřeby dřeva. Výhodou je i snadné přemístění podle potřeby. Venkovní krb s grilem vyniká odolností, bezproblémovým užíváním a dlouhou životností. v zimním období a v chladnějších dnech chraňte krb krytem či umístěním pod zastřešený prostor.

Cena v době recenze: 5 576 Kč

Stolní a přenosný ocelový krb JAGO

Exkluzivní a elegantní přenosný krb JAGO propůjčí vaší domácnosti zvláštní kouzlo. Sestavení a použití je velmi snadné. Krb nevyžaduje k plné funkčnosti žádnou instalaci ani konstrukci. Vytvořte si romantickou atmosféru nejen doma.

Cena v době recenze: 1 353 Kč

Krbová kamna s litinovými dveřmi

Volně stojící krb s litinovými dveřmi, pracovní deskou a nohami. Precizní design, pevné závěsy. Pevná konstrukce je vyrobena z oceli. Velká spalovací komora vám umožňuje přikládat vetší množství tuhého paliva pro mnoho hodin nepřetržitého provozu kamen. Šetříte čas, protože nemusíte každou chvíli přikládat do topeniště.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Moderní peletová kamna s ovladačem

Příjemné teplo ve všech místnostech s romantikou plamenů: peletová kamna Waldbeck Energiewende.  Tajemstvím jejich síly jsou dřevěné pelety, které jsou lisovány ze zbytkového dřeva. Ovládací panel s displejem poskytuje řadu dalších inteligentních funkcí. Snímač teploty měří teplotu v místnosti a automaticky přizpůsobuje výkon pece. Programovatelný časovač nabízí možnost nastavit dvě topné fáze denně. Funkce je samozřejmě možné pohodlně provádět i pomocí dálkového ovladače.

Cena v době recenze: 31 639 Kč

Krbová kamna PRITY AM s výkonem 12 kW

Rohová kamna Prity AM s celkovým výkonem 12 kW. Tělo kamen je vyrobeno z 2 mm plechu, vrchní část kamen z 3-4 mm plechu. Kamna jsou vybavena také kouřovou klapkou, která vám zaručí možnost regulace intenzity plamene. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

Cena v době recenze: 18 900 Kč

Elektrický krb Klarstein Studio s dálkovým ovládáním

Elegantní krb Klarstein Studio Light & Fire 2 vykouzlí realistickou simulaci plamenů v každém pokoji. Jemné světlo vypadá jako skutečné plameny a vytváří příjemnou, romantickou atmosféru. Přiložená sada polínek z keramiky dotváří realistický vzhled krbu. Předností krbu Light & Fire je jeho jedinečný design: elegantní bílá konstrukce z MDF desky zprostředkovává stylovou atmosféru moderním a hodnotným designem.

Cena v době recenze: 13 749 Kč

Litinová krbová kamna v působivém designu

Krbová kamna Arica jsou vybaveny elegantní sklokeramickou vložkou, která dodává struktuře dekorativní charakter, chrání od jisker padajících z kamen a umožňuje sledovat hořící plameny. Jsou vyrobená z vysoce kvalitní litiny ozdobená  jedinečným ornamentem, který dodává kamnům originální rustikální vzhled. ARICA má nastavitelný systém terciárního přívodu vzduchu do spalovací komory, tzv. „dodatečné spalování“, které proudí do kamen vstupy umístěnými na zadní stěně komory.

Cena v době recenze: 22 999 Kč

Multifunkční venkovní krb s grilovací mřížkou

Prohřejte si chladné večery s krbem Fuego od značky RedFire. Krb má velký otvor, takže do něj můžete přikládat i několik polínek současně. Tento multifunkční krb s grilovací mřížkou můžete používat také ke grilování, takže si můžete nejen užívat příjemné teplo, ale také chutné čerstvě grilované jídlo. Získejte lahodné maso nebo ryby pro své přátele a rodinu a zažijte skvělý večer, i když je venku trochu zima.

Cena v době recenze: 5 763 Kč

Krbová kamna Verso Kara s proskleným topeništěm

Moderní krbová kamna Verso Kara se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mm. Jsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Masivní kovová klika u dvířek zajistí komfortní přikládaní dřeva. Velká přední dvířka jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. 

Cena v době recenze: 18 190 Kč

Kvalitní kachlová kamna Passau

Vybíráte krbová kamna do interiéru? Záleží vám samozřejmě na výkonu, ale také samotném designu? Rádi byste taková, která oceníte po funkční, praktické stránce, a ještě svým vzhledem zaujmou a náležitě oživí místnost? Kachlová kamna PASSAU v hnědém provedení si získají vaši pozornost na první pohled. Rovněž neujdou pozornosti žádné návštěvy. Kamna, která patřičně navodí hřejivou a útulnou atmosféru, neboť předávají teplo sáláním jak přes kachle, tak i sklo.

Cena v době recenze: 16 120 Kč

Černá ocelová kamna do interiéru

Ocelová kamna W14R 6,8 kW jsou určena do každého interiéru. Vyznačují se vysokou mírou užití tepla. Na první pohled zaujmou klasickým, avšak moderním designem. Designová interiérová kamna jsou vyrobena z kvalitní, pevné žáruvzdorné oceli ze zesílenými dvojitými ocelovými stěnami. Zásluhou toho tak poskytují až 4x větší akumulaci tepla oproti ostatním běžným typům dostupným na trhu. Kvalita a funkčnost je tak silnou stránkou tohoto typu kamen.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Zahradní krb ve vintage stylu provedení

Zahradní krb Augustus je určen na vytápění na terase, balkonu či zahradě. Krb ve starožitném vzhledu se bude náležitě vyjímat ve vašem exteriéru, a především je efektivním zdrojem tepla. Zahradní krb, který navodí nejen příjemnou, hřejivou atmosféru, ale vzhledem k tomu, že součástí je i rošt, lze využít i na grilování. Pořízením tohoto jedinečného artiklu máte tak zdroj tepla, světla i si můžete něco dobrého ugrilovat na roštu. Nechybí rovněž i praktický pohrabáč.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Kamna s výměníkem v hnědém provedení

Krbová kamna s výměníkem AQUAFLAM 7 v sametově hnědé barvě s vytápěcí schopností až 200 m³. Kamna s externím přívodem vzduchu a základní elektronickou regulací. Moderní prvky vedou ke snadnější a lepší obsluze krbových kamen. Krbová kamna v tradičním obdélníkovém tvaru s decentně zaoblenými hranami najdou uplatnění jak v novostavbách, tak i stávajících zástavbách. Kamna mají ovládání externího přívodu vzduchu. Jsou vybavené 3 bezpečnostními prvky. Vynikají dlouhou životností a bezproblémovým užíváním.

Cena v době recenze: 52 290 Kč

Krbová kamna v elegantním designu

Krbová kamna P7 EKO 9,3kW v černém provedení se hodí do každé domácnosti a stylu zařízení. Krbová kamna do interiéru jsou vyrobena z litiny. Krbová kamna jsou v černém provedení. O to více ladí s každým stylem a zároveň lze k nim pořídit další krbové doplňky. Tento typ kamen oceníte nejen právě pro jejich univerzálnost, tj. můžete je umístit v každé domácnosti, ale i pro jejich velmi snadnou údržbu. Kamna jsou určená k nepřetržitému provozu. Možnost vaření nebo ohřevu vody a dalších produktů na vrchní části kamen.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Elektrický LED krb na stěnu

Rádi byste si pořídili krb? Ale nedisponujete dostatečným prostorem či z jakéhokoli důvodu nechcete podnikat razantnější zásahy a úpravy v rámci budování krbu? Nástěnný elektrický krb s LED plameny v černém provedení se hodí do každého bydlení i stylu zařízení. Díky designu se tak hodí jak do moderního i klasického stylu. Krb navodí útulnou, hřejivou, romantickou atmosféru. Vyniká snadnou instalací na zeď a jednoduchým ovládáním. Můžete volit LED plamen nezávisle na teplu. Lze tak používat po celý rok.

Cena v době recenze: 4 300 Kč

Krbová vložka PINUS AL v jednoduchém designu

Krbová vložka PINUS AL v jednoduchém provedení z nich činí vhodný element do každé domácnosti. Ladí s moderním, klasickým i minimalistickým stylem. Oceníte tento typ jak po funkční, efektivní, dekorativní, tak rovněž i finanční stránce. Krbová vložka má smaltovaná dvířka, která jsou odolná vůči mechanickému poškození. Smaltovaná dvířka oceníte i pro snadnou údržbu. Jedinečnost umocněna extra velkým prosklením.

Cena v době recenze: 28 690 Kč

1 2 3 4