Kamna

Sporák na tuhá paliva s troubou ZVEZDA NARODNA E

Vybíráte sporák? Chcete typu na tuhá paliva? Je vaší představou sporák s troubou? Sporák do kuchyně ZVEZDA NARODNA E v hnědém provedení je včetně trouby. Můžete tak vařit, ale také péct. Zde je možnost pečení jak moučníků, tak i pečiva, masa, pizzy. Praktický sporák s troubou má spalovací komoru vyloženou šamotovými cihlami, která jsou vyměnitelná. Uvnitř sporáku je litinový rošt. Vývod kouřovodu je horní vlevo a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Kvalitní materiál, důmyslné provedení a jedinečný design se postarají o váš komfort při vaření i pečení.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Krbová kamna Bondoufle s prosklením

Nastěhovali jste se do domku a řešíte vybavení a veškeré zařízení, včetně praktického vytápění? Vybíráte kamna do rodinného domu či na chatu? Krbová kamna Bondoufle v praktickém černém provedení a moderním designu zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytnou příjemné teplo. Kamna jsou vhodná do moderního i klasického stylu zařízení. Mají certifikát EcoDesign 2022. Nechybí ani praktický úložný prostor na dříví. Výhodou je i délka polen, která je až do 50 cm, systém čistého skla a třístupňové spalování. Krbová kamna jsou vyrobena z kvalitního, pevného, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 20 999 Kč

Peletová kamna Waldrbeck Energiewende s dálkovým ovládáním

Peletová kamna Waldrbeck Energiewende v moderním a nadčasovém vzhledu navodí nejen romantickou atmosféru, ale poskytnou příjemné teplo, a to v celé domácnosti. Proces vytápění a topného paliva zajišťuje požadované teplo, vytvoření atmosféry normálního krbu na dřevo. Kouzlo atmosféry a jedinečnou podívanou si můžete dopřát, a to díky proskleným dvířkám. Peletová kamna s inteligentní funkcí díky kontrolnímu panelu s displejem – čidlo teploty měří v místnosti a automaticky přizpůsobuje výkon kamen. Programovatelný časovač je vybaven možností nastavení dvou topných period na den.

Cena v době recenze: 33 099 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS s praktickou troubou

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS v černém provedení zaujme precizním provedením a pěkným designem. Je tak vhodný do klasického, moderního i minimalistického stylu. Spalovací komora je vyložena šamotovými cihlami, která jsou snadno vyměnitelná. Uvnitř se nachází litinový rošt. Kouzlo umocněno prosklenými dvířky topeniště pro nezaměnitelnou atmosféru. Vaření i ohřev vody zároveň, a to pomocí pečicího prostoru integrovaného ve sporáku. Zásluhou toho je možné vařit či péct, a to nezávisle na elektřině či plynu.

Cena v době recenze: 13 790 Kč

Moderní krbová kamna z kvalitního materiálu

Kvalitní ocelovo-litinová krbová kamna v moderním designu zkrášlí a zútulní váš interiér a zajistí příjemné teplo. Vyznačují se vysokou mírou efektivity a indexem tepelné účinnosti. Krbová kamna, která zaujmou pěkným designem, se pyšní precizním provedením a výkonem. Je to dáno kombinací litiny a oceli. Zásluhou toho krbová kamna skýtají odolnost, stabilitu, bezproblémové a snadné používání, jakožto dlouhou živostnost. Oceníte snadnou údržbu, která je řešena v podobě hlubokého a vyjímatelného popelníku. Tímto lze krb velmi rychle a snadno vyčistit, aniž byste si ušpinili ruce.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Krbova kamna PRITY NS32 s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem PRITY NS32 v atraktivním dekoru a působivé barevné kombinaci bílé, černé a bordó jsou zárukou bezproblémového užívání, snadné údržby a dlouhé životnosti. Kamna s teplovodním výměníkem plní dvě funkce, a to vytápění pomocí teploty vnějšího pláště a také pomocí ohřevu a rozvodu teplé vody. A právě díky rozvodu vody pomocí soustavy radiátorů je umožněn regulovaný výhřev i vzdálenějších místností v celém domě. U těchto kamen nechybí kouřová klapka, kovové dveřní kliky a rovněž tak ukazatel teploty a tlaku.

Cena v době recenze: 49 890 Kč

Krbová kamna s litinovými dveřmi

Volně stojící krb s litinovými dveřmi, pracovní deskou a nohami. Precizní design, pevné závěsy. Pevná konstrukce je vyrobena z oceli. Velká spalovací komora vám umožňuje přikládat vetší množství tuhého paliva pro mnoho hodin nepřetržitého provozu kamen. Šetříte čas, protože nemusíte každou chvíli přikládat do topeniště.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Moderní peletová kamna s ovladačem

Příjemné teplo ve všech místnostech s romantikou plamenů: peletová kamna Waldbeck Energiewende.  Tajemstvím jejich síly jsou dřevěné pelety, které jsou lisovány ze zbytkového dřeva. Ovládací panel s displejem poskytuje řadu dalších inteligentních funkcí. Snímač teploty měří teplotu v místnosti a automaticky přizpůsobuje výkon pece. Programovatelný časovač nabízí možnost nastavit dvě topné fáze denně. Funkce je samozřejmě možné pohodlně provádět i pomocí dálkového ovladače.

Cena v době recenze: 31 639 Kč

Krbová kamna PRITY AM s výkonem 12 kW

Rohová kamna Prity AM s celkovým výkonem 12 kW. Tělo kamen je vyrobeno z 2 mm plechu, vrchní část kamen z 3-4 mm plechu. Kamna jsou vybavena také kouřovou klapkou, která vám zaručí možnost regulace intenzity plamene. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

Cena v době recenze: 18 900 Kč

Litinová krbová kamna v působivém designu

Krbová kamna Arica jsou vybaveny elegantní sklokeramickou vložkou, která dodává struktuře dekorativní charakter, chrání od jisker padajících z kamen a umožňuje sledovat hořící plameny. Jsou vyrobená z vysoce kvalitní litiny ozdobená  jedinečným ornamentem, který dodává kamnům originální rustikální vzhled. ARICA má nastavitelný systém terciárního přívodu vzduchu do spalovací komory, tzv. „dodatečné spalování“, které proudí do kamen vstupy umístěnými na zadní stěně komory.

Cena v době recenze: 22 999 Kč

Krbová kamna Verso Kara s proskleným topeništěm

Moderní krbová kamna Verso Kara se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mm. Jsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Masivní kovová klika u dvířek zajistí komfortní přikládaní dřeva. Velká přední dvířka jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. 

Cena v době recenze: 18 190 Kč

Kvalitní kachlová kamna Passau

Vybíráte krbová kamna do interiéru? Záleží vám samozřejmě na výkonu, ale také samotném designu? Rádi byste taková, která oceníte po funkční, praktické stránce, a ještě svým vzhledem zaujmou a náležitě oživí místnost? Kachlová kamna PASSAU v hnědém provedení si získají vaši pozornost na první pohled. Rovněž neujdou pozornosti žádné návštěvy. Kamna, která patřičně navodí hřejivou a útulnou atmosféru, neboť předávají teplo sáláním jak přes kachle, tak i sklo.

Cena v době recenze: 16 120 Kč

Černá ocelová kamna do interiéru

Ocelová kamna W14R 6,8 kW jsou určena do každého interiéru. Vyznačují se vysokou mírou užití tepla. Na první pohled zaujmou klasickým, avšak moderním designem. Designová interiérová kamna jsou vyrobena z kvalitní, pevné žáruvzdorné oceli ze zesílenými dvojitými ocelovými stěnami. Zásluhou toho tak poskytují až 4x větší akumulaci tepla oproti ostatním běžným typům dostupným na trhu. Kvalita a funkčnost je tak silnou stránkou tohoto typu kamen.

Cena v době recenze: 5 099 Kč

Kamna s výměníkem v hnědém provedení

Krbová kamna s výměníkem AQUAFLAM 7 v sametově hnědé barvě s vytápěcí schopností až 200 m³. Kamna s externím přívodem vzduchu a základní elektronickou regulací. Moderní prvky vedou ke snadnější a lepší obsluze krbových kamen. Krbová kamna v tradičním obdélníkovém tvaru s decentně zaoblenými hranami najdou uplatnění jak v novostavbách, tak i stávajících zástavbách. Kamna mají ovládání externího přívodu vzduchu. Jsou vybavené 3 bezpečnostními prvky. Vynikají dlouhou životností a bezproblémovým užíváním.

Cena v době recenze: 52 290 Kč

Krbová kamna v elegantním designu

Krbová kamna P7 EKO 9,3kW v černém provedení se hodí do každé domácnosti a stylu zařízení. Krbová kamna do interiéru jsou vyrobena z litiny. Krbová kamna jsou v černém provedení. O to více ladí s každým stylem a zároveň lze k nim pořídit další krbové doplňky. Tento typ kamen oceníte nejen právě pro jejich univerzálnost, tj. můžete je umístit v každé domácnosti, ale i pro jejich velmi snadnou údržbu. Kamna jsou určená k nepřetržitému provozu. Možnost vaření nebo ohřevu vody a dalších produktů na vrchní části kamen.

Cena v době recenze: 12 999 Kč

Krbová vložka PINUS AL v jednoduchém designu

Krbová vložka PINUS AL v jednoduchém provedení z nich činí vhodný element do každé domácnosti. Ladí s moderním, klasickým i minimalistickým stylem. Oceníte tento typ jak po funkční, efektivní, dekorativní, tak rovněž i finanční stránce. Krbová vložka má smaltovaná dvířka, která jsou odolná vůči mechanickému poškození. Smaltovaná dvířka oceníte i pro snadnou údržbu. Jedinečnost umocněna extra velkým prosklením.

Cena v době recenze: 28 690 Kč

Klasický sporák na tuhá paliva do kuchyně

Klasický sporák do kuchyně na tuhá paliva Zvezda CLASSIC CPE v hnědé barvě, s výkonem 6 kW, s prosklenou pečicí troubou. Vaření a ohřev zároveň – tento problém je vyřešen elegantním a praktickým způsobem, a to pomocí pečícího prostoru integrovaného ve sporáku. Díky tomu je možné vařit nebo péct nezávisle na elektřině nebo plynu.

Cena v době recenze: 13 990 Kč

Krbová kamna v moderním designu

Kamna Termokreka 7-8 kW mají konstrukci vyrobenou z kvalitního, odolného, pevného ocelového plechu. O prodloužení životnosti pece se postará litinový rošt. Krbová kamna v klasickém černém provedení v jednoduchém designu se hodí jak do moderního, klasického i minimalistického stylu. Svůj primární účel splní na výbornou. K tomu jsou i pěkným dekorativním prvkem v interiéru. K topení jako palivo lze použít brikety či suché dřevo.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Sporák na tuhá paliva s nerezovou troubou

Hledáte vhodný sporák na chatu či chalupu? Nechcete být závislí na dodávce elektřiny či plynu, a přesto zajistit teplo v interiéru? Sporák na tuhá paliva PRITY GT FI S DR v pěkné bordó barvě s praktickou nerezovou troubou je vhodný jak na vaření, pečení, ale také k efektivnímu vytápění místnosti. Horní deska na vaření je z kvalitní a odolné oceli. Sporák disponuje uzavíratelným prostorem pro skladování dřeva. Topeniště je osazeno transparentním žáruvzdorným sklem.

Cena v době recenze: 28 500 Kč

Kuchyňský sporák REGULAR 46 CE

Kuchyňský sporák REGULAR 46 CE levý je určený na vaření a pečení v domácnostech. Často slouží jako jediný zdroj vytápění. Vysoká kvalita konstrukce, materiálu i zpracování, jednoduchá obsluha. Horní část sporáku s ocelovou plotnu slouží na vaření a ohřívání jídel. Plotny jsou vyjímatelné pro snadnější čištění. V horní přední části sporáku jsou přikládací a popelníková dvířka s ruční regulací spalovacího vzduchu a prosklená dvířka pečící trouby s teploměrem.

Cena v době recenze: 14 340 Kč

Černá elektrická krbová kamna s imitací plamene

Ovládání kamen je mimořádně jednoduché. Výkonných 1500 W přináší teplo ve dvou výhřevných stupních, přes mechanický regulátor (otočný knoflík) můžete přizpůsobit teplotu vlastním potřebám.

Cena v době recenze: 3 430 Kč

Kachlová kamna s keramickým obkladem

Kachlová kamna BORGHOLM TOP Keramik v olivově zelené v kombinaci s černou vynikají výkonem, designem i pořizovací cenou. Krbová kamna v černém provedení mají kachlový obklad v zelené barvě. Tato krbová kamna jsou určena pro vytápění jedné místnosti a přilehlých prostor. Jsou vhodná pro trvalé topení, stejně tak i jako doplňkové topení do domácností, bytů, chalup. Díky kachlovému obkladu z nich sálá teplo ještě dlouhou dobu po vyhasnutí ohně.

Cena v době recenze: 24 270 Kč

Elektrický ohřívač 1500 W s imitací ohně

Zútulněte si své bydlení a to efektivně. Elektrický ohřívač s imitací ohně v bílém provedení se hodí do každé domácnosti a stylu zařízení. Oživí interiér a vyniká po designové, a především praktické stránce. Pomocí spínače lze zapnout dvoustupňový teplovzdušný ventilátor s výkonem do 1500 W. Jedinečnost a kouzlo celé atmosféry umocněno výkonem a tichým chodem, a hlavně imitací ohně.

Cena v době recenze: 930 Kč

Krbová kamna v kompaktním provedení

Krbová kamna comfort jsou ideálním řešením pro umístění do menšího prostoru. Jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají kvalitu, výkon i příznivou cenu. Kamna, která se pyšní poměrem výhřevnosti a ceny, krásně zútulní váš interiér. Zaujmou po designové stránce. Nejen, že vytopí místnost, ale ještě umožní nezaměnitelné kouzlo pohledu do plápolajícího ohně.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

1 2 3