Teplovzdušná kamna

Sporák na tuhá paliva s troubou ZVEZDA NARODNA E

Vybíráte sporák? Chcete typu na tuhá paliva? Je vaší představou sporák s troubou? Sporák do kuchyně ZVEZDA NARODNA E v hnědém provedení je včetně trouby. Můžete tak vařit, ale také péct. Zde je možnost pečení jak moučníků, tak i pečiva, masa, pizzy. Praktický sporák s troubou má spalovací komoru vyloženou šamotovými cihlami, která jsou vyměnitelná. Uvnitř sporáku je litinový rošt. Vývod kouřovodu je horní vlevo a na výstupu z kamen je přidána kouřová klapka pro regulaci spalin. Kvalitní materiál, důmyslné provedení a jedinečný design se postarají o váš komfort při vaření i pečení.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Krbová kamna Bondoufle s prosklením

Nastěhovali jste se do domku a řešíte vybavení a veškeré zařízení, včetně praktického vytápění? Vybíráte kamna do rodinného domu či na chatu? Krbová kamna Bondoufle v praktickém černém provedení a moderním designu zkrášlí, zútulní váš interiér a poskytnou příjemné teplo. Kamna jsou vhodná do moderního i klasického stylu zařízení. Mají certifikát EcoDesign 2022. Nechybí ani praktický úložný prostor na dříví. Výhodou je i délka polen, která je až do 50 cm, systém čistého skla a třístupňové spalování. Krbová kamna jsou vyrobena z kvalitního, pevného, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 20 999 Kč

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS s praktickou troubou

Sporák na tuhá paliva ZVEZDA CLASSIC GFS v černém provedení zaujme precizním provedením a pěkným designem. Je tak vhodný do klasického, moderního i minimalistického stylu. Spalovací komora je vyložena šamotovými cihlami, která jsou snadno vyměnitelná. Uvnitř se nachází litinový rošt. Kouzlo umocněno prosklenými dvířky topeniště pro nezaměnitelnou atmosféru. Vaření i ohřev vody zároveň, a to pomocí pečicího prostoru integrovaného ve sporáku. Zásluhou toho je možné vařit či péct, a to nezávisle na elektřině či plynu.

Cena v době recenze: 13 790 Kč

Moderní krbová kamna z kvalitního materiálu

Kvalitní ocelovo-litinová krbová kamna v moderním designu zkrášlí a zútulní váš interiér a zajistí příjemné teplo. Vyznačují se vysokou mírou efektivity a indexem tepelné účinnosti. Krbová kamna, která zaujmou pěkným designem, se pyšní precizním provedením a výkonem. Je to dáno kombinací litiny a oceli. Zásluhou toho krbová kamna skýtají odolnost, stabilitu, bezproblémové a snadné používání, jakožto dlouhou živostnost. Oceníte snadnou údržbu, která je řešena v podobě hlubokého a vyjímatelného popelníku. Tímto lze krb velmi rychle a snadno vyčistit, aniž byste si ušpinili ruce.

Cena v době recenze: 5 299 Kč

Krbova kamna PRITY NS32 s výměníkem

Krbová kamna s výměníkem PRITY NS32 v atraktivním dekoru a působivé barevné kombinaci bílé, černé a bordó jsou zárukou bezproblémového užívání, snadné údržby a dlouhé životnosti. Kamna s teplovodním výměníkem plní dvě funkce, a to vytápění pomocí teploty vnějšího pláště a také pomocí ohřevu a rozvodu teplé vody. A právě díky rozvodu vody pomocí soustavy radiátorů je umožněn regulovaný výhřev i vzdálenějších místností v celém domě. U těchto kamen nechybí kouřová klapka, kovové dveřní kliky a rovněž tak ukazatel teploty a tlaku.

Cena v době recenze: 49 890 Kč

Krbová kamna s litinovými dveřmi

Volně stojící krb s litinovými dveřmi, pracovní deskou a nohami. Precizní design, pevné závěsy. Pevná konstrukce je vyrobena z oceli. Velká spalovací komora vám umožňuje přikládat vetší množství tuhého paliva pro mnoho hodin nepřetržitého provozu kamen. Šetříte čas, protože nemusíte každou chvíli přikládat do topeniště.

Cena v době recenze: 8 499 Kč

Krbová kamna PRITY AM s výkonem 12 kW

Rohová kamna Prity AM s celkovým výkonem 12 kW. Tělo kamen je vyrobeno z 2 mm plechu, vrchní část kamen z 3-4 mm plechu. Kamna jsou vybavena také kouřovou klapkou, která vám zaručí možnost regulace intenzity plamene. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat.

Cena v době recenze: 18 900 Kč

Krbová kamna Verso Kara s proskleným topeništěm

Moderní krbová kamna Verso Kara se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy jsou zaručenou volbou pro všechny, kteří očekávají vysoký výkon, kvalitní provedení a příznivé ceny. Materiál na výrobu kamen je kvalitní ocelový plech o síle 2 mm. Jsou lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. Masivní kovová klika u dvířek zajistí komfortní přikládaní dřeva. Velká přední dvířka jsou opatřena tepelně odolným keramickým sklem, které umožňuje dokonalý výhled na plameny. 

Cena v době recenze: 18 190 Kč

Kvalitní kachlová kamna Passau

Vybíráte krbová kamna do interiéru? Záleží vám samozřejmě na výkonu, ale také samotném designu? Rádi byste taková, která oceníte po funkční, praktické stránce, a ještě svým vzhledem zaujmou a náležitě oživí místnost? Kachlová kamna PASSAU v hnědém provedení si získají vaši pozornost na první pohled. Rovněž neujdou pozornosti žádné návštěvy. Kamna, která patřičně navodí hřejivou a útulnou atmosféru, neboť předávají teplo sáláním jak přes kachle, tak i sklo.

Cena v době recenze: 16 120 Kč

Kamna s výměníkem v hnědém provedení

Krbová kamna s výměníkem AQUAFLAM 7 v sametově hnědé barvě s vytápěcí schopností až 200 m³. Kamna s externím přívodem vzduchu a základní elektronickou regulací. Moderní prvky vedou ke snadnější a lepší obsluze krbových kamen. Krbová kamna v tradičním obdélníkovém tvaru s decentně zaoblenými hranami najdou uplatnění jak v novostavbách, tak i stávajících zástavbách. Kamna mají ovládání externího přívodu vzduchu. Jsou vybavené 3 bezpečnostními prvky. Vynikají dlouhou životností a bezproblémovým užíváním.

Cena v době recenze: 52 290 Kč

Klasický sporák na tuhá paliva do kuchyně

Klasický sporák do kuchyně na tuhá paliva Zvezda CLASSIC CPE v hnědé barvě, s výkonem 6 kW, s prosklenou pečicí troubou. Vaření a ohřev zároveň – tento problém je vyřešen elegantním a praktickým způsobem, a to pomocí pečícího prostoru integrovaného ve sporáku. Díky tomu je možné vařit nebo péct nezávisle na elektřině nebo plynu.

Cena v době recenze: 13 990 Kč

Sporák na tuhá paliva s nerezovou troubou

Hledáte vhodný sporák na chatu či chalupu? Nechcete být závislí na dodávce elektřiny či plynu, a přesto zajistit teplo v interiéru? Sporák na tuhá paliva PRITY GT FI S DR v pěkné bordó barvě s praktickou nerezovou troubou je vhodný jak na vaření, pečení, ale také k efektivnímu vytápění místnosti. Horní deska na vaření je z kvalitní a odolné oceli. Sporák disponuje uzavíratelným prostorem pro skladování dřeva. Topeniště je osazeno transparentním žáruvzdorným sklem.

Cena v době recenze: 28 500 Kč

Kachlová kamna s keramickým obkladem

Kachlová kamna BORGHOLM TOP Keramik v olivově zelené v kombinaci s černou vynikají výkonem, designem i pořizovací cenou. Krbová kamna v černém provedení mají kachlový obklad v zelené barvě. Tato krbová kamna jsou určena pro vytápění jedné místnosti a přilehlých prostor. Jsou vhodná pro trvalé topení, stejně tak i jako doplňkové topení do domácností, bytů, chalup. Díky kachlovému obkladu z nich sálá teplo ještě dlouhou dobu po vyhasnutí ohně.

Cena v době recenze: 24 270 Kč

Krbová kamna v kompaktním provedení

Krbová kamna comfort jsou ideálním řešením pro umístění do menšího prostoru. Jsou perfektní volbou pro ty, kdo hledají kvalitu, výkon i příznivou cenu. Kamna, která se pyšní poměrem výhřevnosti a ceny, krásně zútulní váš interiér. Zaujmou po designové stránce. Nejen, že vytopí místnost, ale ještě umožní nezaměnitelné kouzlo pohledu do plápolajícího ohně.

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Praktická krbová kamna PRITI MINI

Při vytápění chalupy, chaty či domu krbovými kamny ušetříte, a to ne málo peněz, které byste museli zaplatit za elektřinu či plyn. Krbová kamna PRITY MINI o výkonu 5 kW jsou především vhodné pro vytopení menšího prostoru. Jsou naprosto ideální pro ty, kdo preferují a žádají kvalitu, spolehlivý výkon a příznivou cenu. Výkonná kamna, která oceníte i pro pěkný design.

Cena v době recenze: 5 610 Kč

Krbová kamna ANDORRA 7,5 kW v luxusním provedení

Krbová kamna ANDORRA o výkonu 7,5 kW vám díky větším skleněným dvířkům a luxusnímu provedení poskytnou nádherný pohled na plápolající oheň uvnitř prostorného ohniště.

Cena v době recenze: 21 640 Kč

Přenosná elektrická krbová kamna Ardes 44,5×37 cm

Rádi byste měli doma krb, ale je to nereálné? Jakou variantu zvolit? Jak si zútulnit bydlení a prožít nejen zimní večery příjemně v teple a pohledem na plápolající oheň, jenž má velmi blahodárný vliv. Řešení tkví v pořízení těchto elektrických kamen. Přenosná elektrická krbová kamna Ardes o rozměru 44,5×37 cm v černém provedení jsou vhodná do každé domácnosti a stylu zařízení. Moderní, nadčasové, klasické provedení. Kamna jsou zdrojem příjemného pocitu tepla a pohody. U těchto kamen je možné nastavení dvou úrovní, a to reálného plamenu bez ohřevu či s ohřevem.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Krbová vložka NOVARA v moderním vzhledu

Krbová vložka Novara s výkonem 12,1 kW je vhodná do každého interiéru. Vyniká kvalitou zpracování, moderním a jednoduchým designem a zejména výkonem.

Cena v době recenze: 38 990 Kč

Výkonná krbová kamna Victoria Ray Max B

Krbová kamna na nohách VICTORIA RAY MAX B jsou spolehlivou volbou krbových kamen, která najdou své uplatnění v prostředí nové i stávající zástavbě, chalupě. Kamna vás uchvátí svým luxusním provedením a většími skleněnými dvířky, odolávající teplotám do 850 C°!, které zaručují nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Pod prosklenou částí kamen najdete prostor určený pro skladování dřeva, či dřevěných briket.

Cena v době recenze: 20 750 Kč

Elegantní nástěnný elektrický krb s dálkovým ovládáním

Elegantní elektrický nástěnný krb s příjemným designem a efektem reálného ohně. Pokud toužíte mít krb a nemůžete si jej z jakéhokoliv důvodu pořídit, tato kamna jsou pro vás naprosto ideální alternativa. G21 Fire Storm můžete umístit v každém domě, bytě nebo paneláku a poskytne Vám nový romantický zážitek a příjemné posezení.

Cena v době recenze: 4 499 Kč

Elektrický krb Klarstein s nastavitelným termostatem

Elektrický krb Graz od společnosti Klarstein vykouzlí v každé místnosti realistickou iluzi plamene. Jemné světlo realisticky napodobuje skutečné plameny a doutnající polena. Ovládání elektrického krbu probíhá přímo na zařízení: přepínače jsou diskrétně ukryté za dvířky krbu. Teplotu a intenzitu efektu plamene lze jednoduše ovládat prostřednictvím otočného regulátoru.

Cena v době recenze: 3 259 Kč

Kamna s výměníkem v barvě slonová kost

Kamna s výměníkem Haas+Sohn TREVISO II s výkonem 8 kW (5 kW do vody/3 kW do vzduchu) s kachlovým obkladem a soklem v barvě slonová kost. Kamna spojují nadčasový design s kachlovou klasikou, která zapadne do každého interiéru.

Cena v době recenze: 48 990 Kč

Elektrický elegantní nástěnný krb 1800W

Hořící elektrický krb naplňuje místnost romantickou atmosférou.  Při zapnutí nádherně simuluje záři hořících plamenů, které osvětlí celý pokoj. Předností zařízení je možnost pohodlného ovládání z gauče dálkovým ovladačem (zapnutí/vypnutí, nastavení jasu a teplovzdušného ventilátoru).

Cena v době recenze: 4 449 Kč

Krbová kamna Ancona s výkonem 9 kW

Krbová kamna ANCONA jsou elegantní litinová kamna. Kamna ANCONA jsou vyrobena výhradně z litiny, takže si zachovají svoji funkčnost po celou dobu jejich používaní. Kamna májí litinový deflektor, který odvodí spaliny a ohnivzdorné sklo se systémem vzduchové clony, které zabraňuje usazování sazí na skle.

Cena v době recenze: 13 499 Kč

1 2